Araç Restorasyon

Yıpranan, eskiyen araç içi ve dışı parça ve döşemelerde ister orjinaline sadık kalarak isterseniz talebinize göre restorasyon çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. Orijinal yedek parça ve döşeme elemanları ile gerçekleştirdiğimiz restorasyon çalışmalarımızda en büyük hedefimiz sizlerin aracınızı ilk günkü gibi yeni ve orijinal görmeniz.

İstanbul araç restorasyon merkezi arayışınıza son verecek tüm hizmetleri EUROREPAR Kavacık ‘ta mümkün. Sizde İstanbul Anadolu Yakası Kavacık’ta bulunan servisimize gelerek aracınızda düşündüğünüz tüm restorasyon çalışmalarını gerçekleştirebilirsiniz.

Kavacık araç restorasyon merkezi EUROREPAR Kavacık ile sizde aracınızı ilk günkü gibi yeni bulabilirsiniz. Servisimizde restorasyon çalışmaları yanı sıra mini onarım, servis hizmetleri ve bakım hizmetleri de verilmektedir. Örneğin boyasız göçük düzeltme işlemimiz ile aracınızda oluşacak değer kaybını ortadan kaldırmaktayız.

Plastik aksamlar da ki yıpranmalar, silik düğmelerin yeni haline kavuşturulması, deri restorasyon çalışmalarımız ile aracınızda ki deri döşemeleri yenileme çalışmalarımız ile hizmetinizdeyiz. Araçların plastik aksamları kullanımdan kaynaklı olarak yıpranmaktadır. Yüksek Teknolojileri Geliştirilmiş Ekipmanlarımız ile araçlarınızın ilk günkü görünüme tekrar kavuşturuyoruz. Araçlarınızdaki İç döşemeler ve plastik aksamlardaki deri kısımların Deri Restorasyon işlemlerimiz sayesinde yırtık yanık gibi durumlarda deri onarımı, deri temizliği gibi birçok hizmet ile fabrikasyon görünüm. Araçlarınızdaki düğmeler bir süre sonra deforme olmaktadır. Orjinal Parçaların değiştirilmeden ve herhangi bir zarar gelmeden eski haline kavuşturuyoruz. Silik Tuş Restorasyonu ile fabrikasyon görünümü elde edebiliyoruz.

Araç restorasyon hizmetimiz hakkında detaylı bilgi edinmek ve fiyat teklifi almak için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilir ya da 0 216 425 39 97 nolu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Oto Elektrik
PREVIOUS POST
Göçük Düzeltme
NEXT POST