Göçük Düzeltme

EUROREPAR Kavacık servisi olarak göçük düzeltme işlemlerinde boyasız göçük düzeltme hizmeti veren yetkili servis olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Boyasız göçük düzeltmenin araç sahipleri için en büyük avantajı araçların değer kaybının önüne geçmesi. Çünkü boyalı işlemlerde ikinci el araç satışında belli bir tutarda araçların satış rakamları aşağı düşmektedir. Yani araç fiyatında değer kaybı yaşanmaktadır. Ancak boyasız gerçekleşen göçük düzeltme işlemlerinde bu durumun önüne geçilmektedir. Her hangi bir boya işlemi yapılmayan göçük düzeltme işleminde aracın değer kaybında bir değişiklik yaşanmaz.

Boyasız Göçük Düzeltme Fiyatları

Aracınızda oluşan göçük problemlerinde İstanbul Kavacık’ta bulunan servisimize gelerek aracınızın incelemesi yaptırabilir ve göçük düzeltme maliyetini öğrenebilirsiniz. Boyasız göçük düzeltme maliyetleri aracınızın muayenesi sonrası net olarak ortaya çıkacaktır. Aracınızda bulunan göçüklerin adedi ve durumuna göre ustalarımız işlem sürecini ve oluşacak maliyeti sizlere aktaracaktır.

İstanbul Boyasız Göçük Düzeltme Servisi

EUROREPAR Kavacık servisi olarak tüm İstanbul’dan aracında ki göçükleri boyasız olarak giderdiğimiz müşterilerimiz olmaktadır. Üstelik bireysel dışında kurumsal olarak da birçok firmanın filo araçlarında boyasız göçük düzeltme işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Sizce eğer İstanbul ‘da boyasız göçük düzeltme işlemi yaptıracak servis ya da göçük düzeltme merkezi arayışı içindeyseniz yetkili servis deneyimi ile tanışmaya hazır olun. Çünkü EUROREPAR Kavacık olarak İstanbul Anadolu Yakasında Kavacık’ta alanında uzman ve deneyimli personelimiz ile göçük düzeltmede yılların verdiği ustalık ve EUROREPAR markasının verdiği yetkili servis güveni ile sizlere hizmet sunuyoruz.

Boyasız göçük düzeltme ve onarım merkezimiz İstanbul Beykoz ilçesi Kavacık’ta yer almaktadır. Bir çok konuma ve özellikle Fatih Sultan Mehmet Köprüsü girişinde yer alan onarım merkezimiz ile tüm İstanbul iline ve yakın illerden gelen müşterilerimize hizmet sunuyoruz.

İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası’nda yer alan tüm kaza ya da dolu gibi durumlar sonrası oluşan göçük mağdurlarının sorunlarını kısa sürede ve boyasız çözmek adına profesyonel ve alanında uzman geniş usta ekibimiz ile hizmet sunmaktayız.

İstanbul Kavacık onarım merkezimiz de kapı, kaput, çamurluk, tavan bagaj vb. gibi alanlarda oluşan çeşitli vuruklar, taş darbeleri, dolu hasarları vb. gibi göçüklerin aracınızın orijinalliğine zarar vermeden ve her hangi bir boya işlemi uygulamadan yapılan düzeltme işlemi yapılmaktadır.

EUROREPAR Kavacık olarak sektörde 40 yıllık tecrübe ve uzman kadromuzla teknolojik alt yapımızla aracınızda oluşan dolu ve park hasarların da sizlere hızlı, güvenilir ve yüksek müşteri memnuniyeti ile hizmet vermekteyiz. İstanbul’un neresinde olursanız kısa sürede onarım merkezimize ulaşarak Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme (PDR)  işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey aracınızı getirmeden önce firma danışanlarımızdan randevu almanızdır. Randevu için bizlere +90 216 425 27 55 ve  +90 533 915 74 20 telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. İstanbul içinde randevulu hizmetimiz ile kısa sürede Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme (PDR) işleminizi gerçekleştirebiliriz. Hasarın boyutuna göre belirli periyotlarda hasarın onarım süresi değişmektedir,5 cm kadar olan boyanın hasar görmediği göçüklerde onarım süreci birkaç saate kadar düşmektedir.

Aradığınız İstanbul Avrupa Yakası boyasız göçük düzeltme ve İstanbul Anadolu Yakası boyasız göçük düzeltme merkezleri içinde en eski ve en deneyimli firmaların başında geldiğimiz için haklı gururu yaşamaktayız. Sizde İstanbul’da Mini onarım, PDR(boyasız göçük düzeltme, paintless dent repair)
uygulaması için gönül rahatlığı ile OtoSihir’i tercih edebilirsiniz.

Boyasız Göçük Düzeltmenin Araca Zararı Var Mı?

Göçük düzeltme tekniği olarak kullanılan ve her hangi bir boya tercih edilmeyen bu yöntem ile aracınıza her hangi bir zarar verilmemektedir. Tam aksine aracınız göçüklerinden kurtulmuş ve eski görünümüne kavuşmuş olacaktır. Üstelik boya kullanmadan. Özellikle boya takıntısı olanlar için müthiş bir olanaktır.

Boyasız Göçük Düzeltme Arabanın Değerini Düşürür Mü?

Elbette ki hayır. Boyasız gerçekleştirilen işlemler ile aracınıza her hangi bir zarar vermiyoruz. Aracınızın doğal görünümünden ve boyasından vazgeçmiyor aksine doğal ve eski haline geri kazandırıyoruz.

Göçük düzeltme hizmetimiz hakkında detaylı bilgi edinmek ve fiyat teklifi almak için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilir ya da 0 216 425 39 97 nolu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Araç Restorasyon
PREVIOUS POST
Kaporta Boya
NEXT POST