Oto Elektrik

Oto Elektrik

Aracınızın tüm elektrik tesisatında ve elektronik aksanında oluşan problemlerin çözümünde alanında uzman ve deneyimli personelimiz ile hizmet sunuyoruz. İstanbul Kavacık ’ta bulunan servisimizde bulunan elektrik bölümünde tüm marka ve model araçların elektrik ve elektronik bakım ve onarım işlemlerini yetkili servis garantisi ile gerçekleştiriyoruz.

Bir aracın en önemli aksanı elbette ki elektrik aksanıdır. Aracımızda ki birçok aksan elektrik ile çalışmaktadır. Aracın çalışmasını sağlayan akü dahi elektrik aksanında yaşanan problem dolayısı ile çalışmamaktadır. Aracın teybi, silecekleri, kliması, elektrikli aynaları ve oto koltukları gibi birçok temel parçanın gereksinim duyduğu elektrik ile ilgili problemlerin çözümünde İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Kavacık ’ta sizlere yetkili servis olarak hizmet sunuyoruz. Tüm dünyada bilinen ve kaliteli işçiliği kabul görülen EUROREPAR güvencesi ile hizmetinizdeyiz.

Servisimize başvurarak genel elektrik arızası tespit, servis uyarı lambası sıfırlama, buji ve bujikablosu değiştirme, göstergelerin kontrolü, far ayarı ve ampul değişimi, sigorta kontrolü ve değişimi hizmeti alabilirsiniz.

Elektrikte en önemli sorunların başında akü arızası gelmektedir. Aracınızın yürür ekipmanlarını çalıştıran akünüz ile ilgili bir problem yaşıyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilir ya da 0 216 425 39 97 nolu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Akü sorunları genellikle araç sahipleri tarafından fark edilmeyebilir. Ancak tüm araçlarda akü sembolü olan gösterge ışığı yanıyorsa eğer akü aksanınızda bir sorun olabilir bu durumda aracınızın bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Ayrıca bujilerinizin bakımı da oldukça önemlidir. Bu konuda da dikkatli olmakta fayda var.

Aracınızın en önemli işlevi elektrik ile ilgili tüm sorunlarınızda yetkili servis garantisi ile çözümler EUROREPAR Kavacık’ta sizleri bekliyor.

Direksiyon Boyama
PREVIOUS POST
Araç Restorasyon
NEXT POST

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *