Servis

Servis işlemleriniz için en uygun fiyatlı yetkili servis; EUROREPAR KAVACIK

Aracınızı güvenle ve sorunsuz kullanımı için gerekli olan düzenli bakım ihtiyacını EUROREPAR güvencesi ile gerçekleştirmek, bakım ve onarımda yetkili servis güvencesi ve yedek parçalar ile hizmet almak için sizleri de EUROREPAR ‘ın Kavacık servisine bekleriz.

Her marka ve model aracın bakım yapması gereken aralığa uygun olarak gerçekleşen periyodik servis bakım hizmetimizde aracınızın ihtiyacı olan ve giderilmesi gereken tüm sorunlar EUROREPAR güvencesi ile orijinal yedek parçalar kullanılarak ortadan kaldırılmaktadır. Aracınızın markası ne olursa olsun, EUROREPAR Kavacık’ta son teknoloji ve her markaya uygun arıza teşhis cihazlarıyla hizmet alırsınız. Bu sayede aracınızın problemlerini en doğru şekilde öğrenir ve aracınızın ihtiyaç duyduğu bakım ve onarım hizmetine yetkili servis güvencesi ile ulaşırsınız.

EUROREPAR Kavacık olarak aracınızın bakım ve değişimi gereken buji, yakıt filtresi, motor yağı, hava filtresi, fren ve şanzıman ekipmanları konusunda sizlere en uygun fiyatlarla yetkili servis hizmeti sunuyoruz. EUROREPAR Car Service olarak aracınıza özel bakım işlemlerinin doğru zamanda ve doğru şekilde yapılmasına özen gösteririz. Her bakımda motor yağınızı ve gerekli filtreleri değiştirir, ayrıca bunun dışında yapılmasını önerdiğimiz işlemleri sizlerle paylaşırız. Üstelik tüm işlemlerimizde aracınızın garantisi devam ediyorsa garantisinin bozulmaması için üretici standartlarına uyarız.

Servis hizmetimiz hakkında detaylı bilgi edinmek ve fiyat teklifi almak için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilir ya da 0 216 425 39 97 nolu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Kaporta Boya
PREVIOUS POST
Bakım
NEXT POST